1

טיפולים רגשיים בקליניקה לפסיכותרפיה קוניטיבית Cbt

מטפלת בתחומים: חרדות, משברי חיים, ocd, פוסט טראומה, מיומנויות חברתיות, תפקוד כללי ירוד ועוד.... מגיעים לקליניקה ממרחקים כי כשהמטפל מעולה ויש תוצאות, נחת, רוגע, שווה לנסוע!!!

2

הרצאות פורצות דרך המשנות את צורת החשיבה, מכניסות קלילות לחיים איזונים עם סיפור חיים פורץ דרך

במדינות המערב הלחצים דופקים בדלת, ריבוי משימות, חרדות, מוטיבציה נמוכה ילדים בבית ומשימות בהרצאות שלי אני משנה את דפוסי החשיבה מלמדת לשמור על האיזון, תקשורת טובה ותשוקה לחיים רוצים גם? תתקשרו

3

הדרכת הורים בקליניקה והרצאות בנושא המחזירות את החיוך למשפחה

לומדים להבין לקבל לנשום משנים אוירה ומתחיל הכייף כי הבית זה המקום בו אנחנו אמורים להטעין את הסוללה לנוח לצחוק להרגע ואפשר ליצור בית כזה בקלות כן כן זה אפשרי!!! הורים רשמו לי בעקבות הדרכת הורים: "הי שיקמה רצינו להודות לך על תהליך הליווי וההדרכה. התהליך היה קצר וקולע, עם הכוונה מדויקת ותוצאות שלא איחרו להגיע. הקשבת בסבלנות לכל הבעיות ואבחנת מהיכן נובע הקושי, על מנת לענות נכון לצרכי הילד, ובכך גם לצרכינו כהורים. גם מב"ס דיווחו כי הרגישו את השינוי לטובה"

4

סדנאות להתפתחות אישית, חוסן, מיקוד מטרות בחיים, הגשמת חלומות, שינוי דפוסי חשיבה מעכבים

אנשים מחזיקים במחשבות שמעכבות אותם מחשבות מוטעות לגבי החיים, העבודה, לגבי עצמם מה שגורם להם למלנכוליה, ירידה במוטיבציה, חוסר חשק ושגרה משעממת למה להישאר שם? אפשר לשות שינוי רוצים? התקשרו!!!